* JOŠANIČKA BANJA *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

msn nije isti moje prijateljice

Ići dole

msn nije isti moje prijateljice Empty msn nije isti moje prijateljice

Počalji  raso prv Čet Maj 07, 2009 10:31 am

Mozda mi neko ovde odgovori logicno kako to da se dopisujem sa jednom prijateljicom iz Ukrajine i da nemogu da ubacim fajl u msn , naprimer hocu da joj posaljem sliku ili slicno , gledao sam nema u podesavanjima nista o tome , kaze da ima web cam , ali nemozemo da je ukljucimo , bitno je i to da sa drugim kontaktima u Srbiji sve funkcionise odlicno kao i njoj tamo . Znaci mozemo da se dopisujemo i nista vise .

raso prv
Gost


Nazad na vrh Ići dole

msn nije isti moje prijateljice Empty Sumnjam u nesto

Počalji  Haker h5 Čet Maj 07, 2009 10:35 am

Mislim da znam o cemu se radi , ako mi odgovoris dok sam ovde , mozda resimo problem . Treba da mi kazes u njenoj msn adresi sta pise posle @ >>> ? Da li je hotmail.com ili msn.com ili nesto trece !!!

Haker h5
Gost


Nazad na vrh Ići dole

msn nije isti moje prijateljice Empty Naravno

Počalji  raso prv Čet Maj 07, 2009 10:37 am

pise msn , ali ima veze sa yahoo.com , ima znak ono Y na vrhu gde je chat .

raso prv
Gost


Nazad na vrh Ići dole

msn nije isti moje prijateljice Empty Predpostavljao sam

Počalji  Haker h5 Čet Maj 07, 2009 10:44 am

Vama nije isti mesindzer , ti izgleda koristis windows live msn koji je i najrasprostranjeniji a ona ima savim drugi , cak vam ni interfejs nije nije isti , imas nekoliko varijanti da to sredis . Naprimer da oboje predjete na skajp , ili da ona instalira win.live.msn ili ti da instaliras bas tacno onaj koji ona ima , upravo sam sad gledao na mozes da downloadujes yahoo meseenger on je free i da otvoris novu yahoo adresu , posalji joj tvoju novu adresu ili jednostavno upisi njenu u nov msn i kad te prihvati i ubaci u svoje kontakte mocicete sve da koristite . Probaj yahoo msn je dosta interesantniji od win mess. Mada ako mene licno pitas skajp je za to najbolji , Cao i reci HVALA ako uspes .

Haker h5
Gost


Nazad na vrh Ići dole

msn nije isti moje prijateljice Empty videcu , probacu ...

Počalji  raso prv Čet Maj 07, 2009 10:47 am

Imam sad malo slobodnog vremena , pa cu to da uradim . Mada nije da ti ne verujem ali samo tvoje korisnicko ime mi je sumnjivo , xexe salim se , nisu svi hakeri zlonamerni . Very Happy

raso prv
Gost


Nazad na vrh Ići dole

msn nije isti moje prijateljice Empty Spor mi internet

Počalji  raso prv Čet Maj 07, 2009 10:57 am

Spor mi j internet dial up , ukljucicu veceras , ipak hvala video sam da je to to , i stvarno je interesantniji interfejs nekao je ljubicast . Ipak u svakom slucaju hvala . bounce

raso prv
Gost


Nazad na vrh Ići dole

msn nije isti moje prijateljice Empty Re: msn nije isti moje prijateljice

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu