* JOŠANIČKA BANJA *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvorena tema o facebook-u

Ići dole

Otvorena tema o facebook-u Empty Otvorena tema o facebook-u

Počalji  Face man Čet Maj 07, 2009 11:46 am

Reci cu vam svoje ime posto vidim kako je prihvacena tema , xixixixii, mislio sam malo da prodiskutujemo o facebook-u , kao prvo nemogu a da se ne nacudim onim onolkim glupim komentarima ustvari statusom skoro svih na fb ? Uglavnom niko da pocne nesto ozbiljno a cak i za muvanje vise nije kad svi vide sta pisemo a privatan e-mail nije to to sto smo hteli jer smo to hteli javno da kazemo ,pa onda cim neko postavi neku ruznu ili lepu sliku iz svog privatnog zivota mi odmah ostavljamo jos gluplji komentar , neznam zbog cega , kao da moramo da pokazemo nesto ili vec sta . Mislim da je sajt fb izvanredno uradjen ali da ga mi ne koristimo ispravno , on je za druzenje upoznavanje resavanje nekih problema zadataka dopisivanje , ali kad malo bolje pogledate vrlo je malo takvih , uglavnom su im statusi bedni , .. je bolesna , .. je super , ...u provodu veceras a on line na fb , ... neko se smara , ... neko se leci od fb itd. Mozda nisam u pravu ali videcu sta vi mislite !!!

Face man
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Otvorena tema o facebook-u Empty Evo ti moje misljenje

Počalji  nevidlji Čet Maj 07, 2009 11:55 am

Ti si neraspolozen debil , ili imas glupe prijatelje ma ko da si !
Ja sam sa svima u kontaktu i intereantno mi je na fb , imam cak extra prijatelje i u inostranstvu , redovno se cujemo , ispricamo a moj trenutni status je pozdrav svima , pa i ako ti to nije po tvojoj meri , nemoj da se druzis ni sa kim i pises ovakve gluposti .
Dabogda crko ,
(izvinjavam se svima i moderatorima foruma , sta cu kad me neko iznervira , neko glup.(

nevidlji
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Otvorena tema o facebook-u Empty ja mislim da je super

Počalji  crnikv Čet Maj 07, 2009 11:59 am

Nevidljivi je u pravu samo sto je to sa puno besa rekao . Ali i ja se nekad nasmejem nekim stausima na fb .

crnikv
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Otvorena tema o facebook-u Empty TRRRTTTTTTTTTTTTT

Počalji  face man Uto Maj 12, 2009 8:14 pm

Statusi na facebook su dosadni , a pre svega glupi . I TACKA . Mad

face man
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Otvorena tema o facebook-u Empty fejs je najglupsi sajt

Počalji  Face man Pet Sep 11, 2009 7:03 pm

fejs je najgori sajt samo pisu nesto svidja mi se super i glupi su statusi ili udare neki stih

Face man
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Otvorena tema o facebook-u Empty svoje misljenje za sebe zadrzite

Počalji  dra.jov Sre Sep 16, 2009 9:28 am

meni se stvarno svidja fb , kad mi je dosadno tu se super provedem i razgovaram . Very Happy

dra.jov
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Otvorena tema o facebook-u Empty Kako za koga

Počalji  Muki Ned Jun 27, 2010 9:57 am

Ja kad udjem na fejs , zarazim se i nikako da se izlogujem . Interesantno mi je i ono glupo , al , kakve slike stavljaju , ptih , neverovatno .

Muki
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Otvorena tema o facebook-u Empty Re: Otvorena tema o facebook-u

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu