* JOŠANIČKA BANJA *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iznenadjen sam

Ići dole

iznenadjen sam Empty iznenadjen sam

Počalji  raso prv Čet Maj 07, 2009 10:14 am

ako admin vidi ovo hteo bih da mu cestitam na odlicnom dizajnu sajta Josanicka Banja . E sad ,ja pokusavam da napravim jedan sajt , ali neznam kako da ga postavim na internet , imam placen domen .com koji zvrji prazan ali nikako da postavim ovo sto sam radio na sajt (sajt je u vezi reklamiranja advokatskih usluga ). Zamolio bih za pomoc . Inace ,ja sam iz Cacka , davno sam bio u Banji , mislim dolazili smo u neke bungalove pored bazena sa ribom smo bili i tako . Pozdrav za drustvo , nadam se da ne trazim mnogo .

raso prv
Gost


Nazad na vrh Ići dole

iznenadjen sam Empty Ja ti o tom pojma nemam ali...

Počalji  Srki Ca Čet Maj 07, 2009 10:54 am

Stvarno neznam nista oko web dizajna , a upravo sam zvao prijatelja i pitao ga kako jer i mene to interesuje , toliko mi je napricao da tek sad nista neznam . Reko mi je i da je najbolje da mi to on uradi kad kupim domen a ja da pokusam sam da napravim sajt i da mu kazem pasword pa da mi to on sve uradi popravi ispravi i postavi na net. Pozdrraavvv

Srki Ca
Gost


Nazad na vrh Ići dole

iznenadjen sam Empty Tesko je to da se objasni

Počalji  Gaco Čet Maj 07, 2009 11:31 am

Neverujem da ce neko ovde da ti postavi skriptu za to , idi malo na google i trazi , tesko je ovim putem da se objasni sta i kako . ja sam tako uspeo ali sad vise ne placam domen , ne isplati mi se . slabo je posecen , a samo mi je sluzio da na svoju vizit kartu stavim i web stranicu .

Gaco
Gost


Nazad na vrh Ići dole

iznenadjen sam Empty Re: iznenadjen sam

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu