* JOŠANIČKA BANJA *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sms za novu 2009

Ići dole

sms za novu 2009 Empty sms za novu 2009

Počalji  Milica Čet Dec 04, 2008 12:55 pm

Kada sat stane u pola noci,
ruku ti pruziti necu moci,
zato ti saljem poruku ovu
da ti pozelim srecnu Godinu Novu!

Neka ti NOVA GODINA,
obasja dusu i ispuni je
najdivnijim osecanjima
i neka ti BOG podari
sve sto NEMAS a ZELIS
i sacuva sve sto IMAS I VOLIS......


Puno srece, zdravlja,
ljubavi i lepih snova
neka ti donese godina
nova! A svu tugu koja ti
se u srcu stvara neka ti
odnese godina stara!
SRECNA NOVA!

Pogledaj na kalendar prolaze
dani,a meni se cini da je isto ko lani!
Nije isto godina je nova
pa neka ti donese bezbroj
bezbriznih snova
i koliko se puta Zemlja oko Sunca okrece
toliko ti zelim uspeha i srece!!!!!!


Neka ti Nova Godina obasja dusu,
ispuni je najdivnijim osecanjima
i neka ti Bog podari sve sto NEMAS,
a ZELIS, i sacuva sve sto IMAS i VOLIS!

Kada se ponocne svetiljke ugase
i oglasi se Godina Nova,
sa tobom biti necu ali cu biti medju onima koji ti zele
LJUBAV, ZDRAVLJE i SRECU!!!

Proverite svoj racun!
Upravo smo izvrsili uplatu od 365 dana na vas racun ispunjenih radoscu ,srecom i zadovoljstvom.
Zelimo da ih potrosite u zdravlju i s osmehom , F.S. >JASMIN<

Milica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

sms za novu 2009 Empty sma za 2010

Počalji  Maja R Ned Dec 20, 2009 10:01 pm

Mnogo sreće i lepih snova neka ti donese godina nova, a bol i tugu što vreme stvara nek odnese godina stara.

Zelim ti okeane zdravlja, mora srece i ljubavi, jezera uspeha, reke para, i nijednu kap tuge i bola.

Kada se ponocne svetiljke ugase i oglasi se Godina Nova, sa tobom biti necu ali cu biti medju onima koji ti zele LJUBAV, ZDRAVLJE i SRECU!!!

Dok cestitku citas ovu i godinu cekas novu, iz mog srca primi zelju docekaj je u veselju. Nek ti je zivot pun srece i snova i nek ti je Srecna Godina Nova.

Kad poslednji cas najavi ponoc nastace bajka najlepsih snova, poljubices drugu umesto mene al ipak sreco SRECNA TI NOVA.

Saljem vam stihove umotane snegom i dobrotom, saljem vam najepse zelje u ovoj noci okupanoj lepotom, srecna vam novogodisnja noc, a sreca i radost sami ce doc

Kad sat stane usred noći, ruku tim pružit neću moći jer pisat ću poruku ovu: da ti želim srecnu Novu...

Zelim da kod tebe tuga nikada ne zaluta, da na vrata tvoga srca prava ljubav zalupa. Da ti se u NOVOJ GODINI - ostvare sve zelje i da ne zaboravis prave prijatelje

Neka te moj poljubac dotakne putem ovih malih slova...neka te ispuni radost nova...neka ti sva sreca sveta sja... Srecnu godinu Novu od sveg srca zelim ti ja

Sve sto ti bol i mrznju stvara neka nosi goduna stara a mnogo ljubavi i srece i lepih snova neka donese godina nova.

Gde ćeš za ovu godinu novu, sa kim ćeš je slaviti, ko će u ponoć, kad se kazaljke sklope, na tvoje usne ljubav staviti?

Zelim ti mir u dusi, sjaj u ocima, osmeh na licu, ljubav u srcu, srecu pored sebe.Da ti svaka zelja postane stvarnost a svaki pokusaj uspeh. Srecna Nova godina.

Svima koji mi nisu poslali novogodisnju cestitku zelim da vam izgori jelka, Deda Mraz da se pok*nja u vas kamin a irvasi da kresnu vaseg psa.

Obavestavam sve voljene prijatelje koji su mi poslali cestitku za 2009, da mi se zelje nisu ispunile i molim vas da mi za 2010 posaljete kes!

Mnogo sreće i lepih snova neka ti donese godina nova, a bol i tugu što vreme stvara nek odnese godina stara.

Zelim ti mir u dusi, sjaj u ocima, osmeh na licu, ljubav u srcu, srecu pored sebe. Da ti svaka zelja postane stvarnost a svaki pokusaj uspeh. Srecna Nova godina.

Upravo sam na vas ziro racun broj 2009 uplatila 365 dana zdravlja, srece i ljubavi. Puno radosti pri trosenju. Srecna Nova godina.

Ako budes videla covjeka u crvenom kako te trpa u vrecu nemoj se uplasiti to samo Deda Mraz ispunjava moju Novogodisnju zelju!

Puno radosti, osmeha i veselja i nek ti se ostvari svaka želja, da ti osmeh nikad ne napusti lice. To nisu sve želje tvoje drugarice. Koliko je želja na ovoj listi ne bi stalo, zato jednostavno srecna 2010. srce moje malo.

Na ekranu bele boje ne mogu stati sve želje moje ali mogu stati 24 slova NEKA TI JE SREĆNA GODINA NOVA!

Zaboravi svu tugu, muku i boli, u ovoj godini samo voli, i nedozvoli da ti želje neko kvari, u ovoj godini sve ih ostvari. Srecna Nova godina!

Moram ti ovo priznati, mada je glupo što je preko poruke, ali ja nemam hrabrosti da ti kažem u lice, znam da ti se ovo neće svideti, veruj nije ni meni lako, ali moraćeš da saznaš istinu kad tad a i bolje da to čuješ od mene nego od nekog drugog… PRAVI DEDA MRAZ NE POSTOJI!

Danas naiđoše dve dame i pitaju za tebe. Nisam im dala tvoj broj telefona nego tvoju adresu. Očekuj da ti uskoro navrate, rekoše da se zovu radost i sreća. Srećna Nova godina!

Pogledaj na kalendar prolaze dani, a meni se čini da je isto ko lani. Nije isto godina je nova pa neka ti donese bezbroj bezbrižnih snova.

U ovim sitnim satima kad 2010 stoji pred vratima i sve zadnje minute broje sa Vama su misli moje. Puno sreće ljubavi i mira od sveg srca srecna nova svima!

Sve što je dobro, što se srećom zove nek te prati od godine nove. Sve što je loše i nemir stvara neka odnese godina stara. Srecna Nova godina!

Dok čitaš poruku ovu i čekaš godinu Novu, iz mog srca primi želju, dočekaj je u veselju. Nek ti je život pun sreće i snova, nek ti je srećna godina Nova.

Sve tvoje nevolje, patnje, borbe i slabosti ostavi za sobom. Počni od ovog sekunda da misliš na bolje, život je kratak ne boj se nikoga, budi hrabar i voli, jer vredimo onoliko koliko znamo voleti. Od sveg srca ti želim sve najbolje u Novoj godini!

Neka ti život samo lepe stvari donese, duša večno ostane nežna i mlada, sve što poželiš neka bude tvoje, a suze da pustiš samo od sreće. Srecna ti Nova godina!

Svaka godina Nova dobra je fora, dobiješ brdo poklona tek da ne budeš dokona, a ja ću ti pokloniti sve ono što ćeš ti poželeti.

Tvoja leva noga je Bozic, a desna Nova godina, e zato svraticu izmedju praznika!

Maja R
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu